Atsauksmes

Ligita Domaščenko

Ligita Domaščenko facebook

Milzīgs paldies par skaisto fotosesiju, bildes ir sanākušas tiešām lieliskas. Paldies par Ziemassvētku dāvanu bildes apstrādājos tik ātri. Tāpēc ja kādam ir vajadzīgas labs fotogrāfs noteikti iesakām - Kasparu!

Santa Navenicka

Santa Navenicka facebook

Fotogrāfs ar lielo burtu!???????? Ļoti profesionāli darbojās  savā sfērā, ļoti  jauka atmosfēra, prot uzburt svētku sajūtu!???? Šī bij mūsu pirmā ģimenes fotosesija, un ne mirkli  nenožēloju par fotogrāfa izvēli, bildes ir vienkārši fantastiskas!  Bilžu apstrāde vienkārši zibenīga! Paldies Tev , Kaspar, noteikti   ceru arī uz turpmāku  sadarbību! Priecīgus, mierpilnus un veselības bagātus šos svētkus Tev un Tavai ģimenei!????????????????

Ludmila Palancevica

Ludmila Palancevica facebook

Superīgas fotogrāfs, kuram izdodas izdarīt tā, ka sievietei patīk pašai savas bildes. Esmu no tiem grūtiem klientiem, kuri patīk paši sev spogulī, bet bildēs ļoti reti kad.

Dina Odiņa

Dina Odiņa facebook

Super fotogrāfs, vienmēr ir forši sadarboties! Cilvēks īstajā vietā! Gala rezultātā vienmēr ir ļoti izdevušās un skaistas bildes! Paldies!

Жан Макаров

Жан Макаров facebook

Уже третий раз обращаемся к Каспару за помощью. Отличный специалист, мастер своего дела, да и вообще как человек- огонь! И пока у Каспара в руках фотоаппарат, я уверен в том, что самые яркие моменты жизни всегда останутся в памяти. Спасибо

Solvita Tomiņa

Solvita Tomiņa facebook

Superīgs fotogrāfs. Strādāja zibenīgi un profesionāli, jo bija jāķer mirklis ar pavisam mazītiņu cilvēku (kamēr labā omā un neraud). Paldies par radošo fotosesiju, zibenīgo bilžu piegādi un sadarbību!