Atsauksmes

Una Ozoliņa

Una Ozoliņa facebook

Fantastiskas fotosesijas bildes un komunikācija ar fotogrāfu. Neticami ātri bildes tika apstrādātas un atsūtītas. Tika ņemtas vērā visas vēlmes ko vēlējāmies realizēt un realizētas! Paldies, noteikti iesaku!

Elīna Zariņa-Dievaite

Elīna Zariņa-Dievaite facebook

Mīļš paldies, Kasparam par mūsu skaistajām kāzu bildēm! Brīvi jutāmies viņa klātbūtnē visas dienas garumā. Pirmskāzu fotosesija bija ļoti vērtīga, lai saprastu, ka fotogrāfs ir īstais un par bildēm nebūs jāsatraucas. Noteikti iesakām!

Aiva Avsjukeviča

Aiva Avsjukeviča facebook

Paldies Kasparam par fantastisko vakaru un burvīgām bildēm! Viss notika tik dabiski un vienkārši, tik jauka attieksme pret bērniem, līdz ar to, rezultāts uz urrāā!! Mēs jau gribam vēl!

Nauris Kalejs

Nauris Kalejs facebook

Lielisks Fotogrāfs. Atrod pieeju jebkuram, un izveido lielisku atmosfēru, kad pēc foto sesijas paliek patīkamu svētku sajūta. Arī mazie bērni, kas dažreiz nav paši naskākie uz fotogrāfēšanos pie Kaspara smaida un pozē. Kad tiek saņemtas bildes, tas ir kā saņemt lielisku dāvanu, jo bildes ir ļoti labas. Esam bijuši vairākas reizes pie Kaspara un noteikti gaidām jau nākošo. Ja meklējiet fotogrāfu noteikti rakstiet Kasparam!

Ligita Domaščenko

Ligita Domaščenko facebook

Milzīgs paldies par skaisto fotosesiju, bildes ir sanākušas tiešām lieliskas. Paldies par Ziemassvētku dāvanu bildes apstrādājos tik ātri. Tāpēc ja kādam ir vajadzīgas labs fotogrāfs noteikti iesakām - Kasparu!

Santa Navenicka

Santa Navenicka facebook

Fotogrāfs ar lielo burtu! Ļoti profesionāli darbojās savā sfērā, ļoti jauka atmosfēra, prot uzburt svētku sajūtu! Šī bij mūsu pirmā ģimenes fotosesija, un ne mirkli nenožēloju par fotogrāfa izvēli, bildes ir vienkārši fantastiskas! Bilžu apstrāde vienkārši zibenīga! Paldies Tev , Kaspar, noteikti ceru arī uz turpmāku sadarbību! Priecīgus, mierpilnus un veselības bagātus šos svētkus Tev un Tavai ģimenei!