Nofotografēšu jūsu īpašo kāzu dienu

skaistās un emociju pilnās 

fotogrāfijās

Sveiki, es esmu Kaspars, kāzu fotogrāfs no Latvijas skaistās pilsētas Jēkabpils. Esmu tēvs foršai, mazai meitiņai, kaķu mīļotājs, un man ir ļoti mīļa sieva, kas ir mans lielākais dzīves atbalstītājs. ❤️

Ikdienā esmu programmētājs un man ļoti patīk viss, kas saistīts ar jaunākajām tehnoloģijām.

Mana lielā dzīves aizraušanās ar fotogrāfiju aizsākās pirms vairāk nekā 15 gadiem un pēdējos 5 gadus esmu specializējies tieši kāzu fotografēšanā. Līdz šim brīdim esmu nofotografējis vairāk nekā 100 dažādas kāzas. Vienmēr esmu atklāts jauniem piedzīvojumiem un iespējām iemūžināt skaistus dzīves mirkļus. Katras kāzas ir unikālas un ļoti īpašas un es varu būt tas, kurš palīdzēs atcerēties Jūsu īpašas dienas katru mīlestības, prieka un emociju brīdi skaistās un neaizmirstamās fotogrāfijās.

Viena no manām mīļākajām kāzu dienas daļa ir jaunā pāra fotosesija. Palīdzēšu Jums izplānot kazu fotogrāfēšanas norises plānu, tā lai Jums šajā dienā ir laiks izbaudīt katru šīs īpašās dienas brīdi bez liekiem uztraukumiem. Uzskatu, ka šie vaļsirdīgie un autentiskie mirkļi rada skaistas atmiņas, kas palieks atmiņā uz visu mūžu, un pat tad ja pēc ilga laika tas nedaudz piemirsīsies, vienmēr būs skaistas bildes, kas liks šīm atmiņām dzīvot mūžīgi.

Papildus fotografēšanai aizraujos ar tehnoloģijām un vienmēr esmu informēts par jaunākajām tendencēm un tehnoloģiju jaunumiem. Esmu ļoti sabiedrisks un vienmēr patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem, uzzināt par viņu dzīves stāstiem un radīt ērtu un relaksējošu vidi fotosesijas laikā un ārpus tās. Mums pavisam noteikti būs par ko parunāt  

Ja esiet kāzu fotogrāfa meklējumos, pavisam noteikti droši sazinieties ar mani, lai iepazītos un parunātu par Jūsu īpašo dienu, tiekoties vai sazvanoties video zvanā! Es būtu pagodināts būt daļa no jūsu īpašās dienas un iemūžināt jūsu mīlas stāstu skaistās un emociju pilnās fotogrāfijas. Uz saziņu!

Kāzu galerijas

Nedaudz par to,
ko citi saka par mani

Aiva Upīte
Kaspars izcili tiek galā ar viņam uzticēto - palīdz justies brīvi, ir enerģijas pilns, atsaucīgs un nosvērts! Esam ļoti laimīgi par izvēli uzticēt viņam mūsu kāzu dienas fotogrāfēšanu. Arī viesi teica tikai labākās atsauksmes par komunikāciju un foršo pieeju. Kāzu fotogrāfijas ir lieliskas un Kaspars ir notvēris katru dienas niansi.
Aiva Upīte
Aiva & Ervīns
Gatis Felzenbergs

Savām kāzām gribējām labāko fotogrāfu un pārmeklējām internetu lai atrastu fotogrāfu ar skaistākajām bildēm! Uzgājām fotogrāfu no Jēkabpils (Kasparu Siliņu)! Sazinājāmies un sarunājām pirmskāzu fotosesiju! Es kā cilvēks kurš nemīl fotogrāfēties,biju pārsteigts pirmajā tikšanās reizē, jo Kaspars bija draudzīgs un varēja just,ka viņš ir profesionāls fotogrāfs! Citiem kuri meklē fotogrāfu no visas sirds iesaku izvēlēties viņu! Katra centa vērts un noteikti vairāk! Kāzās (kā viesi teica) nemanāms,bet visu paspējis safotogrāfēt!(Bildes iespaidīgas) Un nākotnē noteikti izvēlēsimies viņa pakalpojumus,kad tie būs nepieciešami!
P.s ja vien varētu ielikt vairāk zvaigznes vērtējumam!

Gatis Felzenbergs
Liene & Gatis
Rūdis Krauja
Liels paldies Kasparam par lieliskajiem foto mirkļiem un neaizmirstamo piedzīvojumu. Kaspars tik tiešām ir cilvēks, kuram ir talants un kurš spēj iemūžināt skaistos brīžus fotogrāfijās.
Rūdis Krauja
Elīna & Rūdolfs
Līva Podniece
Lielisks fotogrāfs, ja nezināsiet ko iesākt fotosesijā, Kaspars noteikti pateiks priekšā.
Līva Podniece
Līva & Mairis 2021
Kristīne Kalniņa
Kaspars ir vienkārši lielisks! Kā fotogrāfs, tā arī cilvēks! Paldies viņam par skaistajām un brīnišķīgajām kāzu bildēm! Viņa klātbūtnē jebkurā fotosesijā var justies brīvi un ērti, pat ja Tev tā ir tikai pirmā vai otrā! Jēkabpils ir ieguvēja ar tik brīnišķīgu fotogrāfu! Vēlreiz paldies un ikvienam iesaku!!!
Kristīne Kalniņa
Krsitīne & Ervīns
Alise Vaivode

Kaspars noteikti ir fotogrāfs, kas noķers patiesas un īstas emocijas! Viss tiek „noķerts”! Sirsnīgs paldies par to, ka biji daļa no mūsu dienas! Esam patiesi priecīgi par savu izvēli! Bildes gribas skatīties vēlreiz un vēlreiz, jo tās atgriež to skaisto sajūtu, kāda bija mūsu īpašajā dienā!

Esam no sirds pateicīgi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbību un lielisko rezultātu! Forši, ka Kaspars tik īsā laikā spēja izprast un saprast mūs, redzēt mūsu būtību!

Paldies uz turpmāku sadarbību!

Alise Vaivode
Alise & Gints 2022
Zane Ozola
Cilvēks, kas ir īstajā vietā. Izvēlējāmies Kasparu par savu kāzu fotogrāfu un esam ļoti apmierināti. Viss ir visaugstākajā līmenī.
Zane Ozola
Zane & Aivis 2021
Sindija Kozāka
Paldies, ka iemūžināji Mūsu Lielo dienu! Fotogrāfa pienākums izpildīts godam. Atmiņas no kāzām ir iemūžinātas burvīgās un emociju pilnās bildēs.❤️
Sindija Kozāka
Sindija & Ričards
Ieva Kancāne
Paldies par skaistajām bildēm! No brīža, kad Kaspars ienāca pa durvīm, viņš atstāja profesionāļa iespaidu ar draudzīgu personību un labu ‘aci’ uz detaļām un momentiem, kas ļāva mums justies brīvi un nepiespiesti visas dienas garumā. Rezultāts ir fantastiskas fotogrāfijas, kuras pārskatīt atkal un atkal..
Ieva Kancāne
Ieva & Emīls
Elīna Zariņa-Dievaite
Mīļš paldies, Kasparam par mūsu skaistajām kāzu bildēm! Brīvi jutāmies viņa klātbūtnē visas dienas garumā. Pirmskāzu fotosesija bija ļoti vērtīga, lai saprastu, ka fotogrāfs ir īstais un par bildēm nebūs jāsatraucas. Noteikti iesakām!
Elīna Zariņa-Dievaite
Elīna & Aļģirts 2021
Santa Šatohina
Kaspars ir superīgs! Tik viegli sadarboties, ne par ko nav jāuztraucas jau tā satraucošā dienā (kāzu diena). Ātri un ar brīnišķīgu rezultātu!
Santa Šatohina
Santa & Imants
Agnese Paegle Ex Eriņa

Kaspars fotografēja mūsu kāzu dienu.
Kādu mēnesi pirms tam aizpildījām Kaspara nosūtīto anketu,kur atzīmējām punktus,kur dosimies,ierakstījàm savas vèlmes un ieceres.
Visas fotosesijas laikā Kaspars runàja un smīdinaja mūs it kā mēs būtu seni paziņas. Arī spontānās idejas akceptēja un visi kopīgi tās realizējām. Visu laiku viņš ķēra momentus un mirkļus gan baznīcà,gan pieturvietā,gan viesu mājā. Saņemot bildes,bijām tik patīkami pārsteigti,jo bija tādi kadri,kurus pat nepamanījàm,ka Kaspars ir fotografèjis
Ļooooti iesaku Kasparu kā kāzu fotogrāfu! Attieksme un ieinteresētība uz visiem 100%. Bildes-izcilas!

Agnese Paegle Ex Eriņa
Agnese & Māris
Alona Rumjanceva

Kaspar,vēlamies Tev pateikt lielu paldies par skaistām kāzu bildēm, mūsu ģimenes albūmam,tā ir brīnišķīga un neaizmirstama dāvana. Šīs bildes mums ļaus atcerēties šo dienu uz visiem laikiem. Paldies ,ka biji ļoti profesionāls,visur paspēji uzņemt mums svarīgus momentus. Draudzīgs ,atraktīvs un ar ineteresantu pieeju bildēm. Jūtāmies ļoti brīvi .Vienmēr pateiksi priekšā ,kā labāk iepozēt,lai bildēs izskatītos labi. Vēlreiz paldies,par to,ka biji kopā ar mums,gan arī par kvalitatīvām, krāsainām bildēm! Panākums tev šajā profesijā!

Alona Rumjanceva
Aļona & Vitālijs
Lauma Ziediņa

Milzīgs paldies foršajam un profesionālajam fotogrāfam par skaistajām bildēm un ieguldīto darbu, lai iemūžinātu mūsu skaisto kāzu dienu!

Jau uzreiz, kad sākām komunikāciju sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Ar Kasparu ir viegli komunicēt un tas ir svarīgi, jo gatavojoties kāzām ir ļoti daudz neskaidrību un uztraukumu, tāpēc ir svarīgi, lai ir laba komunikācija ar tiem, kuri palīdz kāzu dienai izdoties! Savu darbu Kaspars dara ar lielu atbildības sajūtu un rūpību. Ļoti noderīga bija pirmskāzu fotosesija, kurā varējām iepazīties un atrast kopsaucējus pašai kāzu dienai un ieguvām ļoti skaistas bildes!

Priecājamies, ka Kaspars bija mūsu kāzu fotogrāfs! Esam pateicigi par pozitīvām emocijām, vieglo sadarbību un fantastisko rezultātu! Paldies par to! Nešaubos, ka tiksimies vēl kādā fotosesijā!

Lauma Ziediņa
Lauma & Jānis 2022
Artis Siksna
Labākā fotogrāfa izvēle.
Zin, saprot un prot savu darbu.
Iesaku visiem kam vajadzīgas ļoti labas bildes.
Artis Siksna
Megija & Artis
Sandija Dambrāne

Kaspars ir PROFESIONĀLIS! Noteikti iesakām! Kāzu fotosesijā jūtamies tik ļoti brīvi un nepiespiesti!

Sandija Dambrāne
Sandija & Raivis
Gunta Trokša

Vēlies skaistās fotogrāfijās saglabāt savus priecīgos notikumus? Tad Tava izvēle būs nekļūdīga, ja izvēlēsies Kasparu.
Tik enerģisks, dzīvespriecīgs un idejām bagāts fotogrāfs, kas liks atvērties, smaidīt, smieties un priecāties pat viskautrīgākajiem cilvēkiem.
Mūsu skaistajā dienā jutāmies tik ērti objektīva priekšā, Kaspars iemūžināja ļoti daudz skaistu, patiesu mirkļu. Ceremonijas laikā nevienu mirkli nejutām viņa esamību, bildes ir fantastiskas!
PALDIES par emociju pilnām fotogrāfijām, PALDIES par foršo atmosfēru kopā!

Gunta Trokša
Gunta & Artūrs
Lolita Slettmoen

Mūsu vēlme bija skaistas fotogrāfijas no mūsu kāzu dienas. Tas, ko mēs saņēmām no Kaspara, bija daudz vairāk nekā mēs cerējām - Kaspars iemūžināja emocijas, smieklus un prieka asaras
Viegla komunikācija latviski/angliski jau no pirmās tikšanās reizes, nezinām vai kāzu dienā viss bija pēc plāna, bet mēs nemanījām ne mazāko aizķeršanos - viss bija perfekti. No sirds iesakām Kaspara pakalpojumus skaisto mirkļu iemūžināšanai!!

Lolita Slettmoen
Lolita & Erland
Annija Meldrāja
Ir sanācis ar dažiem fotogrāfiem tikties, bet nekad nav bijusi tā sajūta, ka viss ir ok. Taču satiekot Kasparu abi ar vīru sapratām - šis fotogrāfs ir MŪSU Paldies, Kasparam, par mūsu īpašās dienas iemūžināšanu un, ka ļāva mums baudīt forosesiju, nevis uztraukties kur un kā labāk nostāties
Annija Meldrāja
Annija & Jānis 2022

Kāzu fotografēšanā - iemūžinu īpašo kāzu
dienu skaistās un emocijām pilnās
fotogrāfijās

Sākot ar ģērbšanos līdz pat mičošanai un individuālām fotosesijām ar jaunlaulātajiem.
Zemāk ir norādītas aptuvenās izmaksas par kāzu fotografēšanu 2024. gada kāzu sezonā.
Cenas var mainīties atkarībā no vietas un datuma.
Lūdzu sazinieties ar mani kontaktu sadaļā vai zvanot +371 22024572.

Ceremonija

Ceremonija

80/ceremonija
 • Fotogrāfs ceremonijās laikā
 • Bildes tiks nodotas nedēļas laikā
 • Papildus transporta pakalpojumi
 • Bilžu skaits aptuveni ~120
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi)
 • Apstrādātas bildes, veikta krāsu korekcija un kadrēšana
Rezervēt
Fotosesija

Fotosesija

140/fotosesija
 • Privāta kāzu fotosesija
 • Bildes tiks nodotas nedēļas laikā
 • Papildus transporta pakalpojumi
 • Bilžu skaits aptuveni ~150
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi)
 • Profesionāli apstrādātas bildes**
Rezervēt
Kāzu brīdis

Kāzu brīdis

75*/stundā
 • Fotogrāfēšanas ilgums pēc vienošanās
 • Bilžu skaits atkarīgs no fotogrāfēšanas ilguma
 • Papildus transporta pakalpojumi
 • Minimālais fotogrāfēšans ilgums 3h vai papildus citiem piedāvājumiem
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi)
 • Profesionāli apstrādātas bildes**
Rezervēt
Kāzu fotosesija

Kāzu fotosesija

+ ceremonija
190
 • Ceremonija un jaunlaulāto fotosesija
 • Aptuveni 150-250 bildes
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi) aizsargāta ar paroli
 • Profesionāli apstrādātas bildes**
 • papildus transporta izdevumi
 • fotografēšanas ilgums ~2h
Rezervēt
Kāzu diena

Kāzu diena

[puse dienas]
650
 • No ceremonijas līdz tortes griežšanai/mičošanai
 • ~800 bildes
 • Bilžu saņemšana līdz ~1 mēnesim
 • 2 dienu laikā pēc kāzām tiks nosūtītas ~20 apstrādātas bildes ieskatam
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi) aizsargāta ar paroli
 • USB zibatmiņa ar kāzu bildēm
 • Profesionāli apstrādātas bildes**
 • Pakalpojuma ilgums līdz 10h
Rezervēt
Kāzu diena

Kāzu diena

[pilna diena]
800
 • No ģērbšanās līdz tortes griežšanai/mičošanai
 • ~1000 bildes
 • Pirms kāzu fotosesija
 • Bilžu saņemšana līdz ~1.5 mēnesim
 • 2 dienu laikā pēc kāzām tiks nosūtītas ~20 apstrādātas bildes ieskatam
 • Privāta digitālā foto galerija (2 gadi) aizsargāta ar paroli
 • USB zibatmiņa ar kāzu bildēm
 • Profesionāli apstrādātas bildes**
 • Īpašā dāvana no fotogrāfa
 • Instax Wide kamera***
 • Pakalpojuma ilgums vairāk par 10h
Rezervēt

* Pieejams tikai, kā papildus kādam no citiem piedāvājumiem
** Apstrādātas bildes, veikta krāsu korekcija un kadrēšana. Pēc nepieciešamības tiek izņemti nevēlamie objekti no bildēm. Fotogrāfa krāsu stils.
***  Pilnās dienas plānā kamera iekļauta bez papildus maksas (nav iekļauti filmu kārtridži)

Iespējami arī citi kāzu piedāvājumu, vairāki fotogrāfi un ilgums. Lūdzu sazinaties ar mani privāti [email protected], zvanot +371 22024572 vai rakstot Whatsappā

Biežāk uzdotie jautājumi

- Kā Notiek kāzu rezervācija?

Sazinoties un noskaidrojot vai Jūsu vēlamais datums ir brīvs, mēs parakstām līgumu, kurā tiek veikta rezervācijas iemaksa. Iemaksa atkarīga no fotografēšanas plāna izvēles.

- Cik fotoattēlu mēs saņemsim?

Absolūtais minimums ir 600 fotogrāfiju no pilnās kāzu dienas, lai gan lielākām kāzām to skaits bieži var sasniegt 800 vai 1000.

- Vai jūs dublējat fotoattēlus?

Pavisam noteikti. Katrā no manām kamerām iekšā ir divas atmiņas kartes (dublējas). Atgriežoties no kāzām bildes tiek pārkopētas divos dažādus datu krājumos. Pēc bilžu apstrādes bildes tiek glabātas mākonī (kā minimums 2 gadi) un viena kopija manā disku krātuvē (5-7 gadiem).

- Vai ir jāparedz fotogrāfam vieta pie galda?

Ja notiek kāzu fotografēšana vismaz 5 stundas vai vairāk, būtu vēlams paredzēt pusdienas vai vakariņas arī man.

- Kas notiek ja salūst fototehnika?

Manā foto somā vienmēr līdzi ir rezerves kamera, objektīvs un vairākas zibspuldzes. Tāpēc uztraukumam nav pamata, jebkurai no foto tehnikas vienībām ir rezerves ierīce.

- Vai jūs variet NOFOTOGRAFĒT un nofilmēt kāzas?

Diemžēl to parasti dara divi dažādi cilvēki. Es esmu fotogrāfs, kurš Jūsu kāzu dienā atbild par bildēm. Video parasti filmē cits cilvēks ar video paredzētu tehniku. Diemžēl viens cilvēks kvalitatīvi to nevar izdarīt, pat ja to Jums arī sola!

- Vai iespējams rezervēt divus fotogrāfus?

Protams, ļoti lielām kāzām tas pat būtu ieteicams. Manā kolēģu sarakstā ir vairāki lieliski fotogrāfi, kuri labprāt pievienotos kāzu fotografēšanai kopā ar mani!

- Cik maksā pirms kāzu foto sesija?

Pilnas dienas plānā pirms kāzu fotosesija ir bez maksas

Sadarbības partneri

Kāzu fotogrāfs Kaspars Siliņš
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0