Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Tereza Grisle

Superīgs fotogrāfs! Viss notiek ātri, raiti. Ieteiks kā nopozēt. Viegli komunicēt. Pats galvenais rezultātā fantastiskas fotogrāfijas.

Tereza Grisle facebook
Diāna Grandāne
Ļoti superīga fotosesija! Ātri, radoši un jaukā atmosfērā ar lielu pozitīvismu. Mums ļoti patika un noteikti iesakam arī citiem! Paldies!
Diāna Grandāne facebook
Daiga Mažore
Kaspars jau trīs reizes ir iemūžinājis mūsu ģimenes skaistākos mirkļus un nešaubos, ka arī turpinās to darīt! Fotogrāfs ar dabas dotu talantu. Komunikācija vienmēr pozitīvisma pilna. Nekad nebūs jādomā kā pozēt, kur skatīties, par visu tiek padomāts, visu pasaka, tev tikai jāļaujas un jābauda process. Galā rezultāts ideāls. Garantēju, ka nespēsi izvēlēties pāris mīļākās bildes, jo visas būs mīļākās
Daiga Mažore facebook
Linda Beļauniece
Paldies, Kaspar, par skaisto, atmosfērīgo fotosesiju! Mums ļoti patika pie Tevis! Fotosesijas rezultāts arī priecē, bildes sanākušas burvīgas! Noteiktu iesaku!
Linda Beļauniece facebook
Linda Matiko-Šķēla
Ir sakrājies daudz skaistu bilžu, bet Kasparam izdevās noķert mirkli mūsu meitiņas kristībās, kur var redzēt visu - mīlestību, prieku, rūpes, gandarījumu. Tagad mums ir jauna mīļākā bilde.
Linda Matiko-Šķēla facebook
Elīna Ziediņa
Paldies par jauko fotosesiju �! Kaspars ļoti jauki reaģēja uz mūsu vajadzībām! Gala rezultāts mūs patiesi iepriecināja -bildes ir brīnišķīgas kvalitātes �!
Elīna Ziediņa facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0