Artis Siksna - atsauksme
Labākā fotogrāfa izvēle.
Zin, saprot un prot savu darbu.
Iesaku visiem kam vajadzīgas ļoti labas bildes. 
Artis Siksna google
Edijs - atsauksme
Ļoti lieliska pieredze, draudzīga atmosfēra. Profesionāls fotogrāfs, bildes tiešām lieliskas.
Edijs google
Katrīna Vilka - atsauksme
Bijām pie Kaspara Ziemassvētku ģimenes fotosesijā. Gaumīga fotostudija un profesionāls fotogrāfs. Arī pats fotografēšanās process bija uz jautras nots. Jāpiebilst, ka ātri tikām pie bildēm. Esam priecīgi par rezultātu.Noteikti brauciet pie Kaspara, ja vēlaties lieliskas bildes!
Katrīna Vilka google
Gatis Felzenbergs - atsauksme

Savām kāzām gribējām labāko fotogrāfu un pārmeklējām internetu lai atrastu fotogrāfu ar skaistākajām bildēm! Uzgājām fotogrāfu no Jēkabpils (Kasparu Siliņu)! Sazinājāmies un sarunājām pirmskāzu fotosesiju! Es kā cilvēks kurš nemīl fotogrāfēties,biju pārsteigts pirmajā tikšanās reizē, jo Kaspars bija draudzīgs un varēja just,ka viņš ir profesionāls fotogrāfs! Citiem kuri meklē fotogrāfu no visas sirds iesaku izvēlēties viņu! Katra centa vērts un noteikti vairāk! Kāzās (kā viesi teica) nemanāms,bet visu paspējis safotogrāfēt!(Bildes iespaidīgas) Un nākotnē noteikti izvēlēsimies viņa pakalpojumus,kad tie būs nepieciešami!
P.s ja vien varētu ielikt vairāk zvaigznes vērtējumam!

Gatis Felzenbergs google
Anete Madžule - atsauksme
Apskatījām bildes un gribēju mazliet uzrakstīt par pašu fotosesijas dienu- Ierodoties uz fotosesiju atmosfēra tik forša , nepiespiesta. Komunikācija bija tik viegla, sajūta, ka sen pazīstami !
Stunda studijā paskrēja nemanot.???? Paldies par iemūžinātajām skaistajām atmiņām mūsu ģimenei ! Bildes ir fantastiskas!
Mēs noteikti atgriezīsimies.
Anete Madžule google
Sandija Dambrāne

Kaspars ir PROFESIONĀLIS! Noteikti iesakām! Kāzu fotosesijā jūtamies tik ļoti brīvi un nepiespiesti!

Sandija Dambrāne facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0