Alona Rumjanceva - atsauksme

Kaspar,vēlamies Tev pateikt lielu paldies par skaistām kāzu bildēm, mūsu ģimenes albūmam,tā ir brīnišķīga un neaizmirstama dāvana. Šīs bildes mums ļaus atcerēties šo dienu uz visiem laikiem. Paldies ,ka biji ļoti profesionāls,visur paspēji uzņemt mums svarīgus momentus. Draudzīgs ,atraktīvs un ar ineteresantu pieeju bildēm. Jūtāmies ļoti brīvi .Vienmēr pateiksi priekšā ,kā labāk iepozēt,lai bildēs izskatītos labi. Vēlreiz paldies,par to,ka biji kopā ar mums,gan arī par kvalitatīvām, krāsainām bildēm! Panākums tev šajā profesijā!

Alona Rumjanceva facebook
Agnese Paegle Ex Eriņa - atsauksme

Kaspars fotografēja mūsu kāzu dienu.
Kādu mēnesi pirms tam aizpildījām Kaspara nosūtīto anketu,kur atzīmējām punktus,kur dosimies,ierakstījàm savas vèlmes un ieceres.
Visas fotosesijas laikā Kaspars runàja un smīdinaja mūs it kā mēs būtu seni paziņas. Arī spontānās idejas akceptēja un visi kopīgi tās realizējām. Visu laiku viņš ķēra momentus un mirkļus gan baznīcà,gan pieturvietā,gan viesu mājā. Saņemot bildes,bijām tik patīkami pārsteigti,jo bija tādi kadri,kurus pat nepamanījàm,ka Kaspars ir fotografèjis
Ļooooti iesaku Kasparu kā kāzu fotogrāfu! Attieksme un ieinteresētība uz visiem 100%. Bildes-izcilas!

Agnese Paegle Ex Eriņa facebook
Santa Drevinska - atsauksme
Kaspar! Gribēju Tev pateikt lielu un neizsakāmu paldies, par brīnišķīgajām bildēm, un jauko atmosfēru kas vienmēr valda pie tevis studijā. Šoreiz, jo īpaši. Bildes ir pasakainas vnk. Paldies!!!
Santa Drevinska facebook
Veronika Kalve - atsauksme

Kolosāls Fotogrāfs,kolosāls Cilvēks-visiem iesaku!
P.S.:Nenožēlosiet sadarboties

Veronika Kalve facebook
Vēsma Vīksna - atsauksme
Tik forša foto  sesija- atmosfēra lieliska, dekorācijas iespaidīgas un fotogrāfs lielisks. Ja jau mana Pauliņa izturēja un godam smaidīja.  Tad tiešām iesaku,  šo lielisko fotogrāfu:) Bildes kvalitatīvas un skaistas.  Paldies ,Tev Kaspar!
Vēsma Vīksna facebook
Rūta Borisova - atsauksme
Vieglums, nepiespiesta, omulīga atmosfēra. Ļoti patīkama pieredze bildēties Ziemassvētku studijā. Kaspars atrod kontaktu kā ar lielu, tā mazu! Esam priecīgi un pateicīgi par šo pieredzi. Šī bija pirmā bildēšanās kopā, taču ticu, ka būs vēl! Bildes saņēmām ātrāk kā cerēts un tās mums ļoti patīk! Paldies!
Rūta Borisova facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0