Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Lolita Slettmoen

Mūsu vēlme bija skaistas fotogrāfijas no mūsu kāzu dienas. Tas, ko mēs saņēmām no Kaspara, bija daudz vairāk nekā mēs cerējām - Kaspars iemūžināja emocijas, smieklus un prieka asaras
Viegla komunikācija latviski/angliski jau no pirmās tikšanās reizes, nezinām vai kāzu dienā viss bija pēc plāna, bet mēs nemanījām ne mazāko aizķeršanos - viss bija perfekti. No sirds iesakām Kaspara pakalpojumus skaisto mirkļu iemūžināšanai!!

Lolita Slettmoen facebook
Rūdis Krauja
Liels paldies Kasparam par lieliskajiem foto mirkļiem un neaizmirstamo piedzīvojumu. Kaspars tik tiešām ir cilvēks, kuram ir talants un kurš spēj iemūžināt skaistos brīžus fotogrāfijās.
Rūdis Krauja facebook
Līga Petenko
Ja ir vajadzīgs fotogrāfs, tad noteikti Kaspars Siliņš!
Līga Petenko facebook
Gunta Trokša

Vēlies skaistās fotogrāfijās saglabāt savus priecīgos notikumus? Tad Tava izvēle būs nekļūdīga, ja izvēlēsies Kasparu.
Tik enerģisks, dzīvespriecīgs un idejām bagāts fotogrāfs, kas liks atvērties, smaidīt, smieties un priecāties pat viskautrīgākajiem cilvēkiem.
Mūsu skaistajā dienā jutāmies tik ērti objektīva priekšā, Kaspars iemūžināja ļoti daudz skaistu, patiesu mirkļu. Ceremonijas laikā nevienu mirkli nejutām viņa esamību, bildes ir fantastiskas!
PALDIES par emociju pilnām fotogrāfijām, PALDIES par foršo atmosfēru kopā!

Gunta Trokša facebook
Lauma Ziediņa

Milzīgs paldies foršajam un profesionālajam fotogrāfam par skaistajām bildēm un ieguldīto darbu, lai iemūžinātu mūsu skaisto kāzu dienu! ????

Jau uzreiz, kad sākām komunikāciju sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Ar Kasparu ir viegli komunicēt un tas ir svarīgi, jo gatavojoties kāzām ir ļoti daudz neskaidrību un uztraukumu, tāpēc ir svarīgi, lai ir laba komunikācija ar tiem, kuri palīdz kāzu dienai izdoties! ???? Savu darbu Kaspars dara ar lielu atbildības sajūtu un rūpību. Ļoti noderīga bija pirmskāzu fotosesija, kurā varējām iepazīties un atrast kopsaucējus pašai kāzu dienai un ieguvām ļoti skaistas bildes! ????

Priecājamies, ka Kaspars bija mūsu kāzu fotogrāfs! Esam pateicigi par pozitīvām emocijām, vieglo sadarbību un fantastisko rezultātu! Paldies par to! ???? Nešaubos, ka tiksimies vēl kādā fotosesijā! ????

Lauma & Jānis

Lauma Ziediņa facbook
Karina Gasjule
Kaspars aktīvs, prētīmnākošs un viegli komunikabls fotogrāfs. Ar viņu ļoti viegli un patīkami sadarboties. Piedāva idejas un operatīvi strādā. Fotosessija paiet nemanāmi un atraktīvi nav mūlsuma kas traucē bildēm būt dabīgām. Gala rezultātā saņem lielu skaistu bilžu dažādību. Liels paldies par padarītu darbiņu ???? esam priecīgi kad izvēlejušies Kasparu kā mūsu fotogrāfu īpašajā dienā ❤️
Karina Gasjule facbook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0