Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Alise Vaivode

Kaspars noteikti ir fotogrāfs, kas noķers patiesas un īstas emocijas! Viss tiek „noķerts”! Sirsnīgs paldies par to, ka biji daļa no mūsu dienas! Esam patiesi priecīgi par savu izvēli! Bildes gribas skatīties vēlreiz un vēlreiz, jo tās atgriež to skaisto sajūtu, kāda bija mūsu īpašajā dienā!

Esam no sirds pateicīgi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbību un lielisko rezultātu! Forši, ka Kaspars tik īsā laikā spēja izprast un saprast mūs, redzēt mūsu būtību!

Paldies ???? uz turpmāku sadarbību!

Alise Vaivode facebook
Annija Meldrāja
Ir sanācis ar dažiem fotogrāfiem tikties, bet nekad nav bijusi tā sajūta, ka viss ir ok. Taču satiekot Kasparu abi ar vīru sapratām - šis fotogrāfs ir MŪSU ???? Paldies, Kasparam, par mūsu īpašās dienas iemūžināšanu un, ka ļāva mums baudīt forosesiju, nevis uztraukties kur un kā labāk nostāties ????????
Annija Meldrāja facebook
Guna Vīksne
Lielisks fotogrāfs. Nenožēloju, ka uz savu pirmo fotosesīju aizgāju tieši pie viņā. Viss satraukums pazuda jau pirmajās minūtēs. Noteikti iešu vēl gan viena, gan ar ģimeni.????????????
Guna Vīksne facebook
Julija Petruhina
Fantastisks fotogrāfs, fantastisks cilvēks, fantastiskas bildes❤️???????? Liels paldies ???? Noteikti vērsīsimies pie Kaspara atkal! ????
Julija Petruhina facebook
Laura Kudiņa
Paldies par mirkļu tveršanu! ❤ Lieliska komunikācija, patīkama atmosfēra, skaistas un kvalitatīvas bildes
Laura Kudiņa facebook
Diana Dii
Ļoti talantīgs fotogrāfs. Profesionāls savā darbā. Pirms fotosesijas biju, ļoti satraukusies. Kad sāka bildēt, satraukums pazuda un sāku iejusties fotosesijas atmosfērā.
Iesaku! Fotogrāfs ar LIELO BURTU, ar kuru noteikti turpināšu sadarboties arī turpmāk!
Diana Dii facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0