Vineta Moroza - atsauksme
Jau par tradīciju kļuvis ap Ziemassvētku laiku doties pie Kaspara. Viegla un brīvā komunikācija (spēj ļoti labi kontaktēties arī ar četrkājainiem ģimenes locekļiem). Noteikti tiksimies vēl. Un bilžu apstrāde, lai neteiktu vairāk-zibenīga. Paldies!
Vineta Moroza facebook
Santa Šatohina
Kaspars ir superīgs! Tik viegli sadarboties, ne par ko nav jāuztraucas jau tā satraucošā dienā (kāzu diena). Ātri un ar brīnišķīgu rezultātu!
Santa Šatohina google
Līga Fedotova
Ļoti apmierināta un priecīga par sadarbību! Fotosesija notika ļoti brīvi, viegli, Kaspars spēja ātri atrast kontaktu un ņemot vērā to, ka mūsu fotosesija notika ar zīdaini, fotogrāfs bija ļoti saprotošs un pacietīgs. Bildes saņēmām ļoti ātri, 2 darba dienu laikā. Viennozīmīgi iesaku!
Līga Fedotova google
Aiva Upīte
Kaspars izcili tiek galā ar viņam uzticēto - palīdz justies brīvi, ir enerģijas pilns, atsaucīgs un nosvērts! Esam ļoti laimīgi par izvēli uzticēt viņam mūsu kāzu dienas fotogrāfēšanu. Arī viesi teica tikai labākās atsauksmes par komunikāciju un foršo pieeju. Kāzu fotogrāfijas ir lieliskas un Kaspars ir notvēris katru dienas niansi.
Aiva Upīte google
Sindija Kozāka
Paldies, ka iemūžināji Mūsu Lielo dienu! Fotogrāfa pienākums izpildīts godam. Atmiņas no kāzām ir iemūžinātas burvīgās un emociju pilnās bildēs.❤️
Sindija Kozāka google
Inga Vasile
Fotogrāfs ir lielisks,,, bildes superīgas
Inga Vasile google
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0