Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Elīna Zariņa-Dievaite
Mīļš paldies, Kasparam par mūsu skaistajām kāzu bildēm! Brīvi jutāmies viņa klātbūtnē visas dienas garumā. Pirmskāzu fotosesija bija ļoti vērtīga, lai saprastu, ka fotogrāfs ir īstais un par bildēm nebūs jāsatraucas. Noteikti iesakām!
Elīna Zariņa-Dievaite facebook
Aiva Avsjukeviča
Paldies Kasparam par fantastisko vakaru un burvīgām bildēm!
Viss notika tik dabiski un vienkārši, tik jauka attieksme pret bērniem, līdz ar to, rezultāts uz urrāā!!
Mēs jau gribam vēl!
Aiva Avsjukeviča facebook
Nauris Kalejs
Lielisks Fotogrāfs. Atrod pieeju jebkuram, un izveido lielisku atmosfēru, kad pēc foto sesijas paliek patīkamu svētku sajūta. Arī mazie bērni, kas dažreiz nav paši naskākie uz fotogrāfēšanos pie Kaspara smaida un pozē. Kad tiek saņemtas bildes, tas ir kā saņemt lielisku dāvanu, jo bildes ir ļoti labas. Esam bijuši vairākas reizes pie Kaspara un noteikti gaidām jau nākošo. Ja meklējiet fotogrāfu noteikti rakstiet Kasparam!
Nauris Kalejs facebook
Ligita Domaščenko
Milzīgs paldies par skaisto fotosesiju, bildes ir sanākušas tiešām lieliskas. Paldies par Ziemassvētku dāvanu bildes apstrādājos tik ātri. Tāpēc ja kādam ir vajadzīgas labs fotogrāfs noteikti iesakām - Kasparu!
Ligita Domaščenko facebook
Santa Navenicka
Fotogrāfs ar lielo burtu! Ļoti profesionāli darbojās  savā sfērā, ļoti  jauka atmosfēra, prot uzburt svētku sajūtu!
Šī bij mūsu pirmā ģimenes fotosesija, un ne mirkli  nenožēloju par fotogrāfa izvēli, bildes ir vienkārši fantastiskas!  Bilžu apstrāde vienkārši zibenīga! Paldies Tev , Kaspar, noteikti   ceru arī uz turpmāku  sadarbību! Priecīgus, mierpilnus un veselības bagātus šos svētkus Tev un Tavai ģimenei!
Santa Navenicka facebook
Ludmila Palancevica
Superīgas fotogrāfs, kuram izdodas izdarīt tā, ka sievietei patīk pašai savas bildes. Esmu no tiem grūtiem klientiem, kuri patīk paši sev spogulī, bet bildēs ļoti reti kad.
Ludmila Palancevica facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0