Daiga Mažore
Kaspars jau trīs reizes ir iemūžinājis mūsu ģimenes skaistākos mirkļus un nešaubos, ka arī turpinās to darīt! Fotogrāfs ar dabas dotu talantu. Komunikācija vienmēr pozitīvisma pilna. Nekad nebūs jādomā kā pozēt, kur skatīties, par visu tiek padomāts, visu pasaka, tev tikai jāļaujas un jābauda process. Galā rezultāts ideāls. Garantēju, ka nespēsi izvēlēties pāris mīļākās bildes, jo visas būs mīļākās
Daiga Mažore facebook
Linda Beļauniece
Paldies, Kaspar, par skaisto, atmosfērīgo fotosesiju! Mums ļoti patika pie Tevis! Fotosesijas rezultāts arī priecē, bildes sanākušas burvīgas! Noteiktu iesaku!
Linda Beļauniece facebook
Linda Matiko-Šķēla
Ir sakrājies daudz skaistu bilžu, bet Kasparam izdevās noķert mirkli mūsu meitiņas kristībās, kur var redzēt visu - mīlestību, prieku, rūpes, gandarījumu. Tagad mums ir jauna mīļākā bilde.
Linda Matiko-Šķēla facebook
Elīna Ziediņa
Paldies par jauko fotosesiju �! Kaspars ļoti jauki reaģēja uz mūsu vajadzībām! Gala rezultāts mūs patiesi iepriecināja -bildes ir brīnišķīgas kvalitātes �!
Elīna Ziediņa facebook
Lolita Slettmoen

Mūsu vēlme bija skaistas fotogrāfijas no mūsu kāzu dienas. Tas, ko mēs saņēmām no Kaspara, bija daudz vairāk nekā mēs cerējām - Kaspars iemūžināja emocijas, smieklus un prieka asaras
Viegla komunikācija latviski/angliski jau no pirmās tikšanās reizes, nezinām vai kāzu dienā viss bija pēc plāna, bet mēs nemanījām ne mazāko aizķeršanos - viss bija perfekti. No sirds iesakām Kaspara pakalpojumus skaisto mirkļu iemūžināšanai!!

Lolita Slettmoen facebook
Rūdis Krauja
Liels paldies Kasparam par lieliskajiem foto mirkļiem un neaizmirstamo piedzīvojumu. Kaspars tik tiešām ir cilvēks, kuram ir talants un kurš spēj iemūžināt skaistos brīžus fotogrāfijās.
Rūdis Krauja facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0