Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Dina Odiņa
Super fotogrāfs, vienmēr ir forši sadarboties! ????Cilvēks īstajā vietā! ???????? Gala rezultātā vienmēr ir ļoti izdevušās un skaistas bildes! ???? Paldies! ❤️
Dina Odiņa facebook
Жан Макаров

Уже третий раз обращаемся к Каспару за помощью. Отличный специалист, мастер своего дела, да и вообще как человек- огонь! И пока у Каспара в руках фотоаппарат, я уверен в том, что самые яркие моменты жизни всегда останутся в памяти.

Спасибо ???? ☺️

Жан Макаров facebook
Solvita Tomiņa
Superīgs fotogrāfs. Strādāja zibenīgi un profesionāli, jo bija jāķer mirklis ar pavisam mazītiņu cilvēku (kamēr labā omā un neraud). Paldies par radošo fotosesiju, zibenīgo bilžu piegādi un sadarbību!????????
Solvita Tomiņa facebook
Līga Balode

Noteikti iesakām Kasparu ģimenes fotosesijām. Forša, mājīga atmosfēra studijā, visi jutāmies ērti un nepiespiesti.

Bildes saņēmām zibenīgā ātrumā.

Ātra un patīkama komunikācija gan pirms, gan pēc fotosesijas ????

Līga Balode facebook
Zane Ozola
Cilvēks, kas ir īstajā vietā. Izvēlējāmies Kasparu par savu kāzu fotogrāfu un esam ļoti apmierināti. Viss ir visaugstākajā līmenī.
Zane Ozola facebook
Ieva Kancāne
Paldies par skaistajām bildēm! No brīža, kad Kaspars ienāca pa durvīm, viņš atstāja profesionāļa iespaidu ar draudzīgu personību un labu ‘aci’ uz detaļām un momentiem, kas ļāva mums justies brīvi un nepiespiesti visas dienas garumā. Rezultāts ir fantastiskas fotogrāfijas, kuras pārskatīt atkal un atkal..
Ieva Kancāne facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0