Līga Petenko
Ja ir vajadzīgs fotogrāfs, tad noteikti Kaspars Siliņš!
Līga Petenko facebook
Gunta Trokša

Vēlies skaistās fotogrāfijās saglabāt savus priecīgos notikumus? Tad Tava izvēle būs nekļūdīga, ja izvēlēsies Kasparu.
Tik enerģisks, dzīvespriecīgs un idejām bagāts fotogrāfs, kas liks atvērties, smaidīt, smieties un priecāties pat viskautrīgākajiem cilvēkiem.
Mūsu skaistajā dienā jutāmies tik ērti objektīva priekšā, Kaspars iemūžināja ļoti daudz skaistu, patiesu mirkļu. Ceremonijas laikā nevienu mirkli nejutām viņa esamību, bildes ir fantastiskas!
PALDIES par emociju pilnām fotogrāfijām, PALDIES par foršo atmosfēru kopā!

Gunta Trokša facebook
Lauma Ziediņa

Milzīgs paldies foršajam un profesionālajam fotogrāfam par skaistajām bildēm un ieguldīto darbu, lai iemūžinātu mūsu skaisto kāzu dienu! ????

Jau uzreiz, kad sākām komunikāciju sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Ar Kasparu ir viegli komunicēt un tas ir svarīgi, jo gatavojoties kāzām ir ļoti daudz neskaidrību un uztraukumu, tāpēc ir svarīgi, lai ir laba komunikācija ar tiem, kuri palīdz kāzu dienai izdoties! ???? Savu darbu Kaspars dara ar lielu atbildības sajūtu un rūpību. Ļoti noderīga bija pirmskāzu fotosesija, kurā varējām iepazīties un atrast kopsaucējus pašai kāzu dienai un ieguvām ļoti skaistas bildes! ????

Priecājamies, ka Kaspars bija mūsu kāzu fotogrāfs! Esam pateicigi par pozitīvām emocijām, vieglo sadarbību un fantastisko rezultātu! Paldies par to! ???? Nešaubos, ka tiksimies vēl kādā fotosesijā! ????

Lauma Ziediņa facbook
Karina Gasjule
Kaspars aktīvs, prētīmnākošs un viegli komunikabls fotogrāfs. Ar viņu ļoti viegli un patīkami sadarboties. Piedāva idejas un operatīvi strādā. Fotosessija paiet nemanāmi un atraktīvi nav mūlsuma kas traucē bildēm būt dabīgām. Gala rezultātā saņem lielu skaistu bilžu dažādību. Liels paldies par padarītu darbiņu ???? esam priecīgi kad izvēlejušies Kasparu kā mūsu fotogrāfu īpašajā dienā ❤️
Karina Gasjule facbook
Alise Vaivode

Kaspars noteikti ir fotogrāfs, kas noķers patiesas un īstas emocijas! Viss tiek „noķerts”! Sirsnīgs paldies par to, ka biji daļa no mūsu dienas! Esam patiesi priecīgi par savu izvēli! Bildes gribas skatīties vēlreiz un vēlreiz, jo tās atgriež to skaisto sajūtu, kāda bija mūsu īpašajā dienā!

Esam no sirds pateicīgi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbību un lielisko rezultātu! Forši, ka Kaspars tik īsā laikā spēja izprast un saprast mūs, redzēt mūsu būtību!

Paldies ???? uz turpmāku sadarbību!

Alise Vaivode facebook
Annija Meldrāja
Ir sanācis ar dažiem fotogrāfiem tikties, bet nekad nav bijusi tā sajūta, ka viss ir ok. Taču satiekot Kasparu abi ar vīru sapratām - šis fotogrāfs ir MŪSU ???? Paldies, Kasparam, par mūsu īpašās dienas iemūžināšanu un, ka ļāva mums baudīt forosesiju, nevis uztraukties kur un kā labāk nostāties ????????
Annija Meldrāja facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0