Uzgaidiet.. Uzgaidiet..
Laura Aišpure
VII Sēlijas Tautas mākslas svētku "Sēlija rotā" organizatoru vārdā saku paldies Kasparam par burvīgajiem foto mirkļiem! Manuprāt, visskaistākās ir tās fotogrāfijas, kurās izdodas iemūžināt patiesas sajūtas, un Kasparam tas tiešām izdodas! Kvalitāte bildēm- super! Ja meklējat fotogrāfu arī saviem organizētajiem pasākumiem, šis būs īstais! ????
Laura Aišpure facebook
Santa Mūrniece
Kaspars ir lielisks fotogrāfs - zinošs, precīzs, atbildīgs, komunikabls un ļoti atsaucīgs! Priecājos, ka izvēlējāmies Kasparu par savu kāzu fotogrāfu, un noteikti iesaku citiem darīt tāpat! ????f
Santa Mūrniece facebook
Ligita Felss
Mums bija lieliska ģimenes fotosesija. Paldies Kasparam par skaistajām bildēm un lielisko komunikāciju visā sadarbības laikā. Noteikti iesaku citiem!
Ligita Felss facebook
Marta Feldmane
Kaspars ir ļoti atsaucīgs! ???? Fotografēšanas process notiek raiti, profesionāls gan darbā, gan attieksmē, kā rezultātā priecājamies par skaistām fotogrāfijām! Noteikti iesaku kā privātām foto sesijām, tā arī dažādiem sarīkojumiem. ????????????????????
Marta Feldmane facebook
Inga Streņģe
Mums (ar vīru) bija rudenīga fotosesija ar punci. Bildes ļoti labas kvalitātes un viena par otru smukāka.  Serviss ļoti apmierina. Pozitīvs cilvēks, viegli sastrādāties un justies brīvi! ???? noteikti iesaku!
Inga Streņģe facebook
atgriezties atpakaļ uz sākumu....
%
0