Ziemassvētku fotostudija 2021

Informējam!

Ir sākusies pieteikšanās fotosesijai Ziemassvētku noskaņās! Jā, jā, labi zinu, ka ir tikai oktobris un šobrīd rudens ir savā krāšņākajā posmā, bet decembris ir diezgan tuvu un pienāks pavisam nemanot!

Šogad #Jēkabpils #Fotostudijā izveidoti ČETRI dažādu noskaņu, krāsu un stilu svētku foto stūrīši, kuri tapuši sadarbībā ar Berry Deco un citiem mūsu draugiem.

Piesakies un nāc ciemos, lai jau laicīgi saņemtu savā īpašumā sirsnīgas un daudzveidīgas Ziemassvētku sajūtu bildes!

Lai pieteiktos foto sesijai, aizpildi rezervācijas pieraksta formu. Arī šogad mēs būsim divi fotogrāfi un būs iespējams izvēlēties pie kura vēlaties – pie manis Kaspara Siliņa vai Māra Becīša. Māris būs pieejams, sākot ar novembri.

 

Par foto sesiju:

✔️ Foto sesijas cena: “agrā putniņa” - oktobrī cena 50€, sākot ar novembri 60€;

✔️ Foto sesijas ilgums 45-60 minūtes

✔️ Foto sesija notiks Nākotnes ielā 2 (T/C AURA 2. stāvā), Jēkabpilī

✔️ Nedēļas laikā pēc foto sesijas tiks nosūtītas apstrādātas fotogrāfijas privātā elektroniskā saitē, kura būs aktīva divus gadus

 

⁉️ Kā sagatavoties Ziemassvētku foto sesijai?

✔️ Lūgums obligāti ņemt līdzi tīrus maiņas apavus;

✔️ Aicinu saskaņot apģērba stilu ar pārējiem foto sesijas dalībniekiem. Svētku foto sesijā lieliski izskatīsies svinīgs apģērbs, džemperi, šalles, tematiskie aksesuāri, košs apģērbs;

✔️ Noteikti ņemiet līdzi vairākus apģērbu komplektus, lai bildes būtu daudzveidīgākas katrā foto stūrītī. Būs iespējams pārģērbties.

✔️ Smaidu, jo smaids ir skaistākais, ko iespējams valkāt.

✔️ Gaidīsim ciemos ne tikai jēkabpiliešus, bet arī tuvākos un tālākos Latvijas novados dzīvojošos!

⚠️⚠️⚠️
Foto sesijas laikā tiks ievērotas visi valdības noteiktie drošības pasākumi. Pēc esošajiem valdības noteikumiem mūsu studijā vienlaikus drīkst atrasties līdz 5 cilvēkiem un foto sesijas notiks drošajā jeb zaļā drošības līmenī, uzrādot Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
⚠️⚠️⚠️

⚠️  Nenokavē nākt uz foto sesiju laicīgi. Mēs nezinām, kas būs ar ierobežojumiem vēlāk.

REZERVĒT FOTOSESIJU

Ieskats foto stūrīšos: