Blogs Video

Trīs Līgas (Vlogs #25)

Trīs Līgas (Vlogs #25) Neliels ieskats šī gada Līgo fotosesijā ar trīs Līgām: Sanda, Sintija un Līga ???? Foto: Kaspars Siliņš, Sony A7RIV & Sigma 35mm un 85mm + Godox AD200 Pro Video: Rolands Viļums, Sony A7iii & Tamron 17-28mm F2.8 Bildes no šīs sesijas: https://www.kaspars-silins.lv/lv/foto-blogs/ligas/

Lasīt vairāk (0)

Kas ir manā foto somā 2022? (vlogs#23)

Neliels vlogs par to kas ir manā ikdienas foto somā 2022. Kā vienmēr, gribējās uztaisīt īsu video, bet nesanāca :) Seko man: FB: https://www.facebook.com/fotografsKasparsSilins/ IG: https://www.instagram.com/fotografs_kaspars_silins/ YT: https://youtube.com/c/KasparsSili%C5%86%C5%A1-Kgee TT: https://www.tiktok.com/@fotografs_kaspars_silins

Lasīt vairāk (0)

Sarunas Objektīvā EP02

Sarunas Objektīvā EP02 (tiešraide) ar radošiem cilvēkiem! Šīs epizodes viesis: Floriste,dekoratore: - Inga Pobjaržina. Pieslēdzies tiešraidei 30.03.2022 - 20:00. Droši uzdot savus jautājumus man vai Inga šeit, vai tiešraides laikā. Labprāt parunāsim ar Jums par mūsu profesiju vai ar saistītiem tematiem ???? skaties tiešraidi te: - https://www.kaspars-silins.lv/lv/sarunas-objektiva-tesraide/ - http..

Lasīt vairāk (0)

Ķeram mirkļus EP03 (Vlogs #22)

Ķeram mirkļus EP03 (Vlogs #22) Liels paldies visiem, kas paviesojās mūsu Mīlestības skatuvē un piedalījās Fotogrāfs Kaspars Siliņš foto zibakcijā Valentīndienas vakarā. Visas fotogrāfijas tiem, kas piedalījās akcijā, pieejamas šeit - https://www.kaspars-silins.lv/s/valentindiena-2022/ Tiekamies atkal jau pavisam drīz! #jekabpils #jēkabpils #jēkabpilsnovadakultūraspārvalde #skatuvemīlestībai #mīles..

Lasīt vairāk (0)

Tumšās kāzas?! Sony A7IV un Rīga (Īsais vlogs #21)

Modeļi: Diana: https://www.instagram.com/drdianalado/ Toms: https://www.instagram.com/tomwayeik/ Foto & video edit: Kaspars Siliņš: https://www.kaspars-silins.lv (Sony A7IV & Sony A7RIV + Sigma 35mm f1.4 DG DN, Sigma 85mm f1.4 DG DN) Film/Video: Rolands Viļums: https://www.instagram.com/vilums_r/ (Sony A7iii + Atomos Ninja V + Sigma 50mm f1.4) Bildes: https://www.kaspars-silins.lv/lv/foto-blogs/di..

Lasīt vairāk (0)