Blogs

Informācija par ziemassvētku fotosesijām no 21.10-15.11

Paldies visiem par atsaucību uz laicīgu pieteikšanos Ziemassvētku fotosesijai. ‼️ Vēlos informēt, ka stingrāku epidemioloģiskās drošības pasākumu ieviešanas dēļ, uz fotosesiju būs iespējams ierasties sākot tikai ar 16. novembri. ‼️ Pierakstu variet veikt jau tagad: https://www.kaspars-silins.lv/lv/ziemassvetku-fotostudija-2021/ Saudzēsim sevi un būsim atbildīgi! Uz tikšanos novembrī!

Lasīt vairāk (0)

Ziemassvētku fotostudija 2021

Ir sākusies pieteikšanās fotosesijai Ziemassvētku noskaņās! Jā, jā, labi zinu, ka ir tikai oktobris un šobrīd rudens ir savā krāšņākajā posmā, bet decembris ir diezgan tuvu un pienāks pavisam nemanot! Šogad #Jēkabpils #Fotostudijā izveidoti ČETRI dažādu noskaņu, krāsu un stilu svētku foto stūrīši, kuri tapuši sadarbībā ar Berry Deco un citiem mūsu draugiem. Piesakies un nāc ciemos, lai jau laicīgi..

Lasīt vairāk (0)

Fotosesija ar Lauru - Vlogs #014

Neliels ieskats fotosesijā kopā ar Lauru un Māri Bildes no šīs sesijas apskatāmas te: kaspars-silins.lv/lv/foto-blogs/160-laura/ Kaspars Siliņš: kaspars-silins.lv Māris Becītis: instagram.com/maris.becitis/ Laura Vintere: http://www.vinterefoto.lv/ Foto tehnika: Sony a7ii - Sigma 35mm f1.4 DG DN Sony a7ii - Sigma 85mm f1.4 DG DN Sony a7RIV - Sigma 50mm f1.4 DG HSM Video tehnika: DJI RSC 2 Atmos Ni..

Lasīt vairāk (0)