Blogs

Draugi, nav labi!

⚠️  Draugi, nav labi!  Valstī ar 21.decembri tiek ieviesti stingrāki ierobežojumi saistībā ar COVID19, kas liedz arī mums veikt fotosesijas.  Esam nolēmuši Ziemassvētku dekorācijas atstāt līdz janvāra beigām, tiem kuri vēlēsies iemūžināt Ziemassvētku sajūtas arī pēc jaunā gada.  ❤️  Veselību un priecīgus svētkus ❤️

Lasīt vairāk (0)

Ziemassvētki fotostudijā 2020

2020. gads ir paskrējis nemanot. Klāt jau Ziemassvētki, kas ir brīnumu laiks. Logos tiek saliktas gaismas, skatlogos parādās svētku rotājumi, gaisā virmo piparkūku smarža, sirdī prieks, sirsnība un mīlestība. Ziemassvētku fotosesija ir lieliska iespēja iemūžināt pirmssvētku sajūtas. Dāvājiet sev kopā būšanas laiku profesionālā fotostudijā un iegūstiet bildes, kas pat pēc vairākiem gadiem at..

Lasīt vairāk (0)

Es stāstu par savu pilsētu

  Liels paldies rakstniecei Skaidrītei Gailītei un Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par iespēju piedalīties šīs grāmatas tapšanā! Grāmatā ir redzamas daudzas manis fotografētās bildes, kur kopā ar rakstnieci braucām un fotogrāfijām konkrētos objektus šīs grāmatas tapšanai. Esmu jau saņēmis savu eksemplāru un apskatījis. Nav sanācis laika izlasīt, bet noteikti ..

Lasīt vairāk (0)

TC Aura - fotosienas balsojums

⚠️  Man vienmēr ir bijis svarīgs Tavs viedoklis par bildēm!  Tagad Tev ir iespēja palīdzēt man izvēlēties 30, tavuprāt, labākās bildes, kuras tiks izdrukātas lielformātā uz izvietotas Jēkabpilī, T/C “Aura” 2. stāvā pie atjaunotās bilžu foto sienas. ⚠️  Balso par bildēm, un, iespējams, bildēs atpazīsi sevi! Tev ir divi pavisam vienkārši veidi, kā balsot: ???? Izman..

Lasīt vairāk (0)